Публікації

ІЗ КНИГОЮ ЖИТИ - З ДОБРОМ ДРУЖИТИ


apub246.jpg (21449 bytes)


   Так називається нова виставка, що відкрилася днями у літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого. Її мета - популяризація дитячих книг, написаних письменниками-земляками.
   22 вересня цього року науковці літературно-меморіального музею спільно зі співробітниками міської дитячої бібліотеки № 13 провели першу зустріч з юними читачами - учнями ЗОШ №4. Представлені на виставці твори - це тільки частина доволі великої збірки книжок XX - початку XXI століття для дітей, які зберігаються у фондах літературно-меморіального музею І.К.Карпенка-Карого. Чимало з автографами авторів.
   Серед них книжки Олени Журливої, Віктора Близнеця, Валерія Гончаренка, Євгена Желєзнякова, Тамари Журби. Чимало чудових казок, віршів, оповідань, що представлені на виставці, написані у різні часи Анатолієм Чернишем, Віталієм Юречком, Любов'ю Барановою, Оленою Надутенко, Антоніною Царук, Іваном Горовим та іншими.
   Короткий огляд творів письменників-земляків, які знаходяться в міській дитячій бібліотеці (філія № 13), зробила її завідувач Раїса Мартиненко.
   «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою і спустошеною». Ці чудові слова сказав наш мудрий вчитель Василь Сухомлинський. Вони особливо актуальні в наш час. Дуже важливо, щоб у вік інформатики,
комп'ютеризації, Інтернету книга увійшла в життя дитини якомога раніше.

Наталія МЕЛЬНИЧЕНКО


«Народне слово», 29.09.2016