Публікації

СЛОВО ПРО «слово...»


apub251.jpg (24260 bytes)


   Підбито підсумки літературного конкурсу «Слово про Кропивницький», оголошеною редакцісю 8 вересня минулого року. В ньому взяли участь 10 авторів. В номінації «Пісня» - чотири, решта - у номінації «Вірш». Прозових творів не надходило.
   За рішенням журі, до складу якого входили народний депутат ВРУ Олександр Горбунов, головний редактор газети «Народне слово» Оксана Рибченкова, директор літературно-меморіального музею І.К.Карпенка-Карого Катерина Лісняк, координатор обласного осередку Асоціації українських письменників Павло Чорний та незалежний літератор Роман Любарський, переможцем визнано поетесу Галину Шпудейко.
   Її вірш «Розкажи мені, місто...» повністю відповідає художнім критеріям та визначеній темі, глибокий і змістовний, показує не лише образ нашого міста у просторі й часі, але й відображає зміни у свідомості тих, хто є представниками його громади. Нехай це зрушення у масовій свідомості поки що незначне, але воно активізує і споріднює громадянський рух на нових засадах. В тому числі і на грунті нової назви міста. Про це говорили члени журі під час церемонії нагородження.
   На жаль, через хворобу Галина Іванівна Шпудейко не мала змоги бути присутньою в редакції, тому замість неї приз отримав її син Василь. Подяку за участь у конкурсі отримав учень другого курсу ВПТУ №4 Станіслав Новицький. Дуже приємно, що представники патріотичної молоді також випробовують свої творчі сили у захисті й просуванні нового бренду.

фото Олександра ШУЛЕШКА


«Народне слово», 5.01.2017