Публікації

У Кропивницькому відомий гуморист презентував поетичну збірку


apub257.jpg (25323 bytes)


    Навряд чи знайдеться на Кіровоградщині читач газет та журналів, слухач радіо чи телеглядач, котрий би бодай раз впродовж останніх тридцяти років не познайомився з коротенькими гумористичними віршованими та графічними творами цього автора (на знімку ліворуч). Проте приводом цієї зустрічі послужило видання його першої поетичної збірки.
   Автор книги «Усякі думки в чотири рядки», розповідаючи про свій незвично насичений цікавими зустрічами творчий шлях, зупинився лише після півторагодинної захоплюючої культурологічної промови, гідної хіба що відомого колись Іраклія Андроникова.
   Доктор філології Григорій Клочек запевнив, що чотиривірші – катрени – земляка вповні можуть сперечатися з окремими поезіями Ліни Костенко.
   Голова обласної організації НСПУ Василь Бондар, висловлюючи власне захоплення почутим і прочитаним, побажав автору нових книжок.
   Знаний телевізійник та кіношник Володимир Мощинський розповів про дитинство і шкільні роки, проведені разом з Борисом Ревчуном, наголосивши, що завжди брав з нього позитивний приклад, починаючи з гри на скрипці.
   Всі наступні виступаючі додали ще чимало цікавинок, пов’язаних з насиченим творчим життям Бориса Ревуна. Оскільки презентація відбувалася невдовзі після Дня сміху, варто навести один із співзвучних катренів:

Навкруг Дня дурня розіграшів дух,
І зубоскалить при нагоді блазень.
Таку ми злизуємо локшину із вух,
Що ні на які вуха не налазить.

   Книгу надруковано в Кропивницькому видавництвом «Поліграф-Сервіс». Крім поетичної складової, вона містить чимало карикатур самого автора, графічних робіт художника Володимира Кир’янова та інших.

Федір ШЕПЕЛЬ


«З перших уст», 5.04.2017