Публікації

Відома поетеса Кропивницького відсвяткувала свій ювілей


   В обласному центрі, у літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого, пройшла творча зустріч із відомою на Кіровоградщині поетесою, громадською діячкою, членом Національної спілки письменників України Антоніною Корінь, яка у серпні відзначила свій ювілей.

apub297.jpg (50715 bytes)

   Народилася майбутня мисткиня на Чернігівщині. Закінчила в Харкові інститут культури, 38 років працювала у наукових та дитячих бібліотеках Дніпропетровська, Білорусії й Кіровограда (нині міста Кропивницького), де живе з 1974 року. Авторка 24 книг регулярно друкується в періодиці та колективних збірках.
   До дня народження знаної літераторки у музеї створено виставку «І доля, й слово нероздільні», матеріали якої розповідають про багаторічну та багатогранну діяльність поетеси.
   Експозиція знайомить відвідувачів з добіркою книг пані Антоніни: від першої - «Заворожи мене» (1993), до видань 2000-х років – «Сім нот мінору», «Монолог метелика», «За руки – по райдузі», «Сонячна гойдалка», «Гріхопис». Три книги: «Молоде чорнило», «Ополоник в ополонці» та «Слово не сорочка, а душу гріє» підготовлені в електронному варіанті.
   Численні фотографії висвітлюють кіровоградський період життя Антоніни Михайлівни: участь у літературних та громадських заходах, коло дружнього спілкування. У музейних вітринах – рукописи шкільного твору «Ровесниці» та студентських поезій (1960-і рр.)


«З перших уст», 26.09.2018