Публікації

У Кропивницькому пройшло спецпогашення двох типів
поштових конвертів, виданих до ювілею Сухомлинського


   Минулої п’ятниці, 5 жовтня, співробітниками літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого міста Кропивницького проведено літературно-краєзнавчі студії «Серце віддаю дітям», присвячені 100-річчю від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського.

apub298.jpg (46173 bytes)

   Кандидат педагогічних наук, член-кореспондент Академії педагогічних наук СРСР, Герой Соціалістичної Праці, заслужений учитель УРСР Сухомлинський не був членом письменницької організації, проте він залишив нащадкам у спадок тисячі чудових оповідань, казок, віршів, літературної публіцистики.
   Захід розпочався спецпогашенням двох типів поштових конвертів, виданих до ювілею педагога-земляка. Його на очах у співробітників музею та запрошених на захід учнів Навчально-виховного комплексу гімназії-інтернату школи мистецтв провела співробітник Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта» Аліна Просвірнєва.
   Співробітник літературного музею Тетяна Ревва ознайомила присутніх з виставкою, присвяченою Василю Сухомлинському, де, серед інших книг письменника й педагога, було представлено знамениті «Павлиські казки», малюнки до яких створили учні Кропивницької художньої школи імені Олександра Осмьоркіна.
   Уважно слухали діти й знаного науковця з Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Надію Калиниченко, котра поділилася цікавими спогадами про свої зустрічі з педагогом та познайомила з відеозаписом уроку, що проводив Василь Сухомлинський.
    На згадку про музейний захід гості отримали в подарунок ювілейні конверти.

Федір Шепель, фото співробітників музею


«З перших уст», 6.10.2018