Публікації

У Кропивницькому музеї відсвяткували 90-річчя поета, прозаїка,
театрала й документаліста Шурапова


apub309.jpg (44271 bytes)

Я сказав: «Шурапов»! Так мовив не тому, що трішки перекрутив відому фразу й прізвище з класичного фільму «Місце зустрічі змінити не можна», а тому, що справді поважаю Володимира Шурапова.

apub310.jpg (56950 bytes)

   Людину, котрій третього жовтня виповнилося дев’яносто (!) років. Людину, котра на цей час встигла так багато зробити на творчій ниві нашого краю.
   Як зауважила директор Кропивницького міського літературно-меморіального музею імені Івана Карпенка-Карого Катерина Лісняк, де вчора, 25 жовтня, відбувся творчий вечір і проведена виставка «На сердечній хвилі», поет, котрого уже давно пора прийняти до спілки письменників, Володимир Шурапов чверть століття зв’язаний із керованим нею закладом.
   "Відразу, як очолив літературно-драматичну роботу в театрі імені Марка Кропивницького, а я – музей, завжди контактував з нами. І чудова виставка, яку сьогодні бачите, ґрунтується на фото-документальних матеріалах і чисельних книгах, переданих сюди ювіляром у різні роки", – зауважила пані Катерина.
   Віншували поета, прозаїка, театрала й документаліста, що створив чи не найповніші на сьогодні книги про театр Марка Кропивницького, цього дня також голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Бондар; заступниця Кропивницького міського голови Наталія Дзюба; керівник творчого об’єднання «Парус» Олена Надутенко; очільники видавництв «Імекс-ЛТД» та «Код» Тамара Саміляк і Віктор Лисеко; колеги по творчому цеху Антоніна Корінь та Тетяна Березняк. Нарешті – працівники музею…
    Паузи заповнювали пісні учениці 4-ої музичної школи Ганни Чумаченко та викладачки 1-ої – Вікторії Делістьянової.

apub311.jpg (52073 bytes)

apub312.jpg (43812 bytes)

apub313.jpg (45161 bytes)

Федір Шепель, фото автора


«З перших уст», 26.10.2018