Виставки


Письменники-земляки та російська література


   Спільну виставку "Письменники-земляки та російська література" підготували співробітники міського літературно - меморіального музею І.К.Карпенка-Карого та обласного краєзнавчого музею. Новостворена експозиція представляє відомих прозаїків, поетів, драматургів, уродженців нашого степового краю та сучасних російськомовних письменників.
   Серед експонатів, представлених на виставці, фотодокументальні матеріали та твори поетів Арсена Тарковського, Дона Амінадо, Петра Ойфи, Леоніда Равича, Куби Галицького, Арго, прозаїків Юрія Олеші, Павла Гельбика, Рудольфа Вернадського, Євгена Поповкіна, Юхима Дороша, драматурга Володимира Біль-Білоцерківського. Матеріали виставки розповідають також про вагомий внесок у розвиток російського літературознавства такими відомими літераторами як Михайло Гус, Ієремія Айзеншток, Семен Трегуб, Павло Негретов та Людмила Сараскіна.
   Є на виставці і матеріали про діяльність російськомовного літературного клубу "Парус", який очолює член Спілки письменників Росії поетеса Галина Вовченко-Керуцкене та матеріали про сучасних літераторів, які пишуть російською мовою. Серед них поетеса і прозаїк Ольга Полєвіна, письменник-фантаст Олексій Корепанов, поетеси Людмила Ніколаєвська, Тамара Баришева, Тетяна Березняк, літератор Володимир Шурапов та інші.


kar013m.jpg (3357 bytes) kar015m.jpg (3694 bytes) kar016m.jpg (3703 bytes) kar017m.jpg (3456 bytes) kar018m.jpg (3598 bytes)

kar014m.jpg (6397 bytes) kar019m.jpg (3518 bytes) kar020m.jpg (6953 bytes)