Виставки


Творча зустріч з письменниками


    28 листопада 2019 року у літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого відбулася творча зустріч з двома волинськими письменниками з міста Луцька - Надією Гуменюк (лауреаткою двох найпрестижніших премій в галузі дитячої літератури «Звук павутинки» імені Віктора Близнеця та імені Лесі Українки) та Володимиром Лисом, кавалером Ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, лауреатом премій «Благовіст», імені Григорія Сковороди. Обоє - лауреати премії імені Агатангела Кримського, багаторазові переможці Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова».
    Письменники за фахом журналісти, виступають у жанрах прози, драматургії та публіцистики. Надія Гуменюк пише також поезію і прозу для дітей і дорослих. Другий день вони проводять літгастролі в нашій області, провівши по три зустрічі в містах Олександрія і Кропивницький. Гості розповіли про процеси творчості, про нові і перевидані книги, відповіли на запитання дорослих і дітей - учнів ліцею «Сокіл».
   Директор музею Лариса Хосяінова вручила гостям сувеніри - книги і буклети про Івана Карпенка-Карого, Миколу Смоленчука, Віктора Близнеця.
    У зустрічі взяли участь місцеві письменники Василь Бондар, Надія Частакова, Антоніна Корінь.
    На завершення відбулася автограф-сесія.


kar2353m.jpg (10122 bytes) kar2354m.jpg (11537 bytes) kar2355m.jpg (8266 bytes)
Письменники Волині у музеї І.К.Карпенка-Карого Учасники зустрічі Свої книги презентує Володимир Лис

kar2356m.jpg (11247 bytes) kar2357m.jpg (8641 bytes) kar2358m.jpg (11032 bytes) kar2359m.jpg (10263 bytes)
Надія Гуменюк про секрети творчості Очільник Кіровоградської обласної організації НСПУ Василь Бондар Директор музею Лариса Хосяінова з дарунками Автограф-сесія