Виставки


«У піснях і віршах славим Україну!»


    Напередодні Дня Незалежності України, 20 серпня 2020 року у садовій зоні літературно-меморіального музею І.К.Карпенка-Карого відбулося патріотично-ліричне й музичне свято «У піснях і віршах славим Україну!» у рамках музейного проекту «Талановиті родини».
    Цього дня до карпенкового саду завітала знана в Кіровоградській області та за її межами родина Андрія Шульги і Тамари Алдошиної.
    Андрій Шульга - відомий бард, композитор, виконавець, волонтер, член Конгресу літераторів України, творчого об’єднання «Парус». Також він учасник та лауреат багатьох Всеукраїнських і регіональних конкурсів і фестивалів (про що свідчила виставка його дипломів), організатор і керівник рок-групи «КонтрВерсія», співзасновник і аранжувальник гурту «Партизан бенд», сімейно-вокального дуету «ПараЛелі». Зараз у видавництві готується до друку перша книга віршів та пісень Андрія Шульги.
    Тамара Алдошина тривалий час була співачкою самодіяльних ансамблів Кіровоградщини «Зоряниця», «Берегиня», «Любисток».
Андрій Шульга виступає з піснями як сольно, так і вокальним дуетом «ПараЛелі» з дружиною Тамарою.
    У саду корифея чергувалися поезія і пісня.
Розпочалася зустріч з музичної локації: лунали авторські пісні та пісні на слова поетів нашого краю Арсенія Тарковського, Віктора Погрібного, Миколи Левандовського, Антоніни Корінь, Наталії Бідненко, Оксани Шпирко. Прозвучали нові пісні А. Шульги на слова Василя Левицького, Наталії Шмітке, Людмили Макей, Тетяни Маркової та ін.
    Поетичну локацію представили поети Микола Голованов і Петро Чорний, які читали свої вірші. У співавторстві з Андрієм Шульгою вони створили чимало ліричних та патріотичних пісень.     
    На свято завітали сестра Андрія Людмила Шульга, яка продемонструвала свої роботи в галузі декоративно-ужиткового мистецтва, та брат В’ячеслав Шульга, відомий тренер, президент обласної федерації бойового джиу-джитсу.
    Талановиту родину вітали музейні працівники, гості зустрічі: поети-співавтори, музиканти, журналісти, шанувальники, друзі.


kar2709m.jpg (6282 bytes) kar2710m.jpg (11283 bytes) kar2711m.jpg (12508 bytes) kar2712m.jpg (13857 bytes)
Андрій Шульга - поет, бард, композитор Інтерв’ю з Андрієм Шульгою та гітаристом Олексієм Івановим Гості зустрічі: поети, музиканти, журналісти, шанувальники, друзі

kar2713m.jpg (11903 bytes) kar2714m.jpg (7157 bytes) kar2715m.jpg (10225 bytes) kar2716m.jpg (11072 bytes)
 Поет Микола Голованов читає власні вірші  Поет Павло Чорний читає патріотичну поезію  Друзі Павло Чорний та Андрій Шульга  Андрій Шульга та журналістка Людмила Макей

kar2717m.jpg (10539 bytes) kar2718m.jpg (11328 bytes) kar2719m.jpg (10589 bytes) kar2720m.jpg (13068 bytes)
Олексій Іванов, поет, композитор, бард Михайло Радкевич, Андрій Шульг Людмила Макей у захваті від шкатулок виготовлених Людмилою Шульгою (праворуч)  Андрій Шульга з членами родини  Андрій Шульга та поети-співавтори